Oud-voorzitter Hans Goldenberg overleden

19 maart 2016
Onlangs bereikte ons het bericht dat Hans Goldenberg begin maart op 77-jarige leeftijd is overleden. Met een korte onderbreking was Hans van 1971 tot 2004 lid van onze vereniging. Daarvoor speelde hij bij NSSS (Noordwijkerhout) en Docos. Toen in 1992 het toenmalige bestuur in zijn geheel aftrad en er een bestuurscrisis dreigde, trad Hans naar voren als nieuwe voorzitter. Samen met Piet Hein Ludwig, Martien Moolenaar, Bert Marseille en Ed Verhaar zorgde hij zo voor de broodnodige bestuurlijke continuïteit. Onder zijn voorzitterschap kwam Reflex in rustiger vaarwater en werden de eerste contacten gelegd voor de verhuizing van de Gemeentelijke Gymzaal Sint Jozef School naar de huidige locatie. Het jaar voor zijn aftreden in 2003 leverde hij een belangrijke bijdrage aan de viering van het 50-jarige bestaan (2002) van Reflex via het samenstellen - samen met zijn vrouw Corry - van een fraai jubileumboek.. Als tafeltennisser was Hans bekend om zijn mooie verdedigende spel, ondersteund door goed voetenwerk. Naast vele overwinningen in de regionale competitie, leverde hem dat in 1991 het clubkampioenschap op. We zullen Hans herinneren als een rustige, aimabele man die ook op bestuurlijke vlak zijn bijdrage heeft geleverd aan het floreren van onze club.

Namens het bestuur,

Gerrit Wildenbeest

Clubblad

Clubblad

Route

Route